Adres

Cennet Bahçesi Et Mangal Hasan'nın Yeri

Uğur Mumcu Mah. Samandıra Cad. Aydos Orman İçi Mesire Yeri 3.Kapı ( Halı Saha Karşısı ) Yakacık / İstanbul

Tel  : 0216 475 14 14

Gsm : 0535 355 15 15

info@cennetbahcesietmangal.com

REZERVASYON

Site Haritası

Hakkımızda

Cennet Bahçesi Et Mangal - Hasan'nın Yeri; 1993 yılından beri tesisimiz Yakacık Ormanlarının içerisinde en güzel ve en sakin ortamında sizleri düşünerek faaliyete başlamıştır. Doğal bir ortamda, ister poşetinizle, ister ceketinizle gelin yemek menülerimizle rahat edebileceğiniz, aileleriniz için en uygun ortam en iyi şekilde hazırlanmıştır. Organizayonlar için ideal olmakla birlikte sizlerin huzur ve rahatı için doğalllık esas alınmıştır.

FAALİYET KONUMUZ;

Cennet Bahçesi Et Mangal - Hasan'nın Yeri; Nişan, Düğün, Sünnet, Dernek, Bayi
Toplantıları, Şirket yemekleri, Piknik Alanı, Et Mangal, Özel Eğlenceler, Her Türlü özel toplantılarınızda Hizmetinizdeyiz..

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin doğal ortamda memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler
sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir.

DEĞERLERİMİZ

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve ratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak Cennet Bahçesi Et Mangal - Hasan'nın Yeri 'nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve doğal ortamda hizmet vermek  temel ilkemizdir.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet anlayışıyla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bu günün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için çevre koruma bilinci ile davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Bize göre kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır. Rekabet; ücretleri düşük tutmak değil ilkeleri doğrultusunda kendine özgü değerler ortaya koymak ve doğru yoldan ayrılmamak şeklinde değerlendirilmektedir.

Kısa günün karı anlayışından uzak durmak ana ilkelerimizdendir.

ÇEVREYE ve TOPLUMA DUYARLILIK

Cennet Bahçesi Et Mangal - Hasan'nın Yeri; Çocuk, doğa, çevre, sanat, bilim, eğitim ve sağlığa katkıda bulunmak, tasarruf etmek. Kıt kaynakların (Su, enerji, kağıt ve vb.) boşuna tüketilmesini önlemek, bünyesinde oluşturduğu birimler aracığılıyla gücü ölçüsünde bu alanlardaki çalışmalara verdiği maddi, manevi destekleri sürdürmek. Doğal ortamda çeşitli hayvanların beslenmesi ile çevremizde doğal bir denge kurulması cocuklarımızın onlarla buluşmasını sağlamak. 

TEKNOLOJİ

Cennet Bahçesi Et Mangal - Hasan'nın Yeri; Hızla gelişen teknolojiyi kurumsal yapımızın ve iş anlayışımızın vazgeçilmez bir yardımcısı haline dönüştürmek Çevremizi hiç aklımızdan çıkarmadan doğallığımızı korumaktır.

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret173277